MAC BEAUTY FAQ

Jak nakładać primer i którego użyć ? - znajdź idealny primer.

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ PRIMERA?

Primery to ważny krok w rutynie makijażowej, który przygotowuje skórę jak płótno do perfekcyjnego makijażu. Głównym celem primerów jest wygładzenie tekstury skóry i jest doskonałym sposobem na stworzenie idealnej bazy dla makijażu. Primery MAC są stworzone dla każdego typu cery, tak aby wygładzić cerę dla nieskazitelnej aplikacji makijażu. Primer może ograniczyć zaczerwienienie wrażliwej skóry, nawilżyć, ograniczyć widoczność powiększonych porów, wygładzić linie, dodać blasku, zmatowić skórę, kontrolować wydzielanie sebum oraz poprawić aplikację makijażu.

Jednym z największych zalet primera do twarzy jest przedłużenie trwałości makijażu… dając ulepszoną cerę, która będzie trwać. Primery mogą być używane samodzielnie, na pielęgnację skóry lub nawet na makijaż. Każdy primer będzie działał trochę inaczej, więc sprawdźmy różne sposoby nakładania twojego ulubionego primera.

JAK NAJLEPIEJ NAKŁADAĆ PRIMER?

Jeśli chcesz nałożyć podkład na skórę, dodaj primer do swojej urodowej rutyny. Primer to produkt przygotowujący skórę, który nakłada się po nałożeniu pielęgnacji cery aby przygotować skórę na aplikację makijażu. Pomyśl o primerze jak o ostatnim kroku pielęgnacji cery. Mówiąc ogólnie, najlepszy sposób na nałożenie wybranego primera to za pomocą opuszków palców, przed nałożeniem podkładu. To najprostszy sposób, by osiągnąć nieskazitelny finisz. Innym sposobem to nakładanie za pomocą bardzo delikatnego pędzla lub gąbeczki, jeśli nie chcesz używac opuszków palców. Wystarczy, że nałożysz odrobinę primera, nie potrzeba dużej ilości. Daj primerowi kilka sekund aby się wchłonął tak, żeby aplikacja podkładu była łatwa i przyjemna.ZNAJDŹ IDEALNY PRIMER

Odkryj primer’y, które nawilżają, niwelują widoczność porów i udoskonalają cerę.
W M·A·C znajdziesz swój idealny primer!

PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN
PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN

Rozświetlający primer

-

Nawilżający

-

Do każdego typu cery

190 zł

KUP TERAZ

Nawilżający

-

Skoncentrowane nawilżanie

-

Do każdego typu cery

190 zł

KUP TERAZ

Redukuje widoczność porów

-

Kontroluje widoczność sebum

-

Matowe wykończenie

115 zł

KUP TERAZ

Lekka formuła

-

Udoskonala wygląd cery

-

Poprawia naturalny blask

139 zł

KUP TERAZ


GDZIE I JAK NAKŁADAĆ PRIMER?

Primer możesz nakładać według indywidualnych potrzeb twojej skóry. Większość primerów do twarzy może być używana po prostu na całą twarz, tak samo jak nakładasz swój krem nawilżający. MAC Prep & Prime Skin to lekki żelowy lotion który wyrównuje zaczerwienienia skóry i jej ton przy równoczesnym dodaniu blasku i ułatwieniu aplikacji podkładu. Ten klasyczny primer MAC do twarzy to idealna rekomendacja dla wszystkich typów skóry, a już dwie dozy wystarczą na pokrycie nim całej twarzy przed nałożeniem podkładu. Primer nakładaj opuszkami palców, pędzlem lub gąbką.

Jeśli jednak używasz primera w konkretnym celu jak np. tłusta strefa T, wygładzenie głębokich linii, dodanie blasku, możesz wypróbować nakładanie primera na wybrane części skóry twarzy przed aplikacją podkładu. Na przykład, jeśli chcesz wygładzić widoczne linie, możesz nałożyć primer tylko na nie, nie musisz nakładać go na całą skórę twarzy.

Tłusta strefa T to bardzo popularny problem skórny, a primery są świetnym rozwiązaniem aby opanować świecenie się nosa, brody i czoła, czyli miejsca narażone na świecenie. MAC Prep & Prime Skin Refined zone to emulsja bez olejków, która pomaga ukryć widoczne pory przy jednoczesnym kontrolowaniu ilości widocznego sebum. Ten produkt natychmiastowo wysycha, tworząc niewidzialny naturalny matowy finisz, który może być wykorzystany jako baza pod podkład lub jako alternatywa dla pudru w strefie T. Użyj opuszków palców lub pędzla aby delikatnie wklepać produkt w wybranych miejscach.

Aby dowiedzieć się, który make up primer powinnaś używać i jak go nakładać, pozwól na wsparcie naszych MAC Make Up Artists, którzy pomogą znaleźć ci najlepsze rozwiązanie dla twoich potrzeb. Odwiedź najbliższy sklep, napisz do nas na czacie lub zarezerwuj konsultację online. Jesteśmy tu by ci pomóc i upewnić się, że znajdziesz primer szyty na miarę twoich potrzeb.


ODKRYJ WSZYSTKIE PRIMERY